Licensed to Prince George T&F Club    HY-TEK's Meet Manager 01/05/2011 08:37 AM
                       Sub zero Meet - 2011 - 30/04/2011                       
                    Masich Place Stadium, Prince George, BC                    
                                    Results                                    
 
Girls 6-8 60 Meter Dash
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
Finals
  1   131 Toyata, Ava         04 Unattached                        11.33   NWI  10   
  2    43 Hill, Brooklyn      03 PG Track                          11.85   NWI   8   
  3    49 Rockwell, Olivia    04 PG Track                          12.23   NWI   6   
  5    46 Masich, Olivia      04 PG Track                          13.87   NWI   4   
 --    41 Green, Gracie       03 PG Track                            DNS   NWI 
 
Girls 9 Year Olds 100 Meter Dash
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1    56 Winnig, Heidi       02 PG Track                          18.81   NWI  10   
 
Girls 10 Year Olds 100 Meter Dash
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1   145 Stauffer, Brooklyn  01 PG Track                          16.65   NWI  10   
  2    44 Kidd, Rachel        01 PG Track                          17.15   NWI   8   
  3    42 Hepburn, Jillian    01 PG Track                          18.94   NWI   6   
  4    47 Masich, Sylvia      01 PG Track                          19.06   NWI   5   
  5    35 Bergen, Rachel      01 PG Track                          19.67   NWI   4   
 
Girls 11 Year Olds 100 Meter Dash
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1    45 King, Lindsay       00 PG Track                          16.45   NWI  10   
  2    50 Rogers, Kendel      00 PG Track                          16.48   NWI   8   
  3    51 Schroeter, Anika    00 PG Track                          17.37   NWI   6   
 
Girls 12 Year Olds 100 Meter Dash
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1    33 Baronas, Angela     99 PG Track                          16.09   NWI  10   
  2    53 Van Coeseele, Kait  99 PG Track                          16.43   NWI   8   
 
Girls 13 Year Olds 100 Meter Dash
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1   127 Richert, Casey      98 Unattached                        14.84   NWI  10   
  2    48 Matheson, Lauren    98 PG Track                          14.85   NWI   8   
  3    36 Cook, Alayna        98 PG Track                          17.49   NWI   6   
 --   128 Richert, Regan      96 Unattached                          SCR       
 
Girls 14-15 100 Meter Dash
========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1     8 Beck, Jamie         96 Houston, BC            13.80      13.84   NWI  1  10   
  2    91 Newman, Cheyann     97 Quesnel T/F                       14.24   NWI  1   8   
  3   112 Carr-Woods, River   96 Terrace                           14.72   NWI  2   6   
  4   114 Desousa, Shaelyn    96 Terrace                           14.86   NWI  1   5   
  5   132 White, Kadeja       97 PG Track                          15.01   NWI  1   4   
  6   144 Bonney, Lizzy       97 Unattached                        15.20   NWI  2   3   
  7    55 Ward, Kirsten       96 PG Track                          15.46   NWI  2   2   
  8   100 Wilson, Stephanie   97 Smithers                          15.49   NWI  2   1   
  9   126 Malgunas, Jayden    97 Unattached                        15.62   NWI  2 
 10   111 Brown, Bailey       96 Terrace                           15.82   NWI  2 
 11   128 Richert, Regan      96 Unattached                        16.74   NWI  1 
 12    14 Rautenburg, Danika  97 Mackenzie                         16.86   NWI  1 
 13    34 Bergen, Jessica     96 PG Track                          18.44   NWI  2 
 --    11 Johnson, Taylor     97 Houston, BC            15.00        DNS   NWI  1 
 --   113 Cote, Tegan         97 Terrace                             DNS   NWI  2 
 --    37 DallaLana, MaryKat  96 PG Track                            DNS   NWI  1 
 
Girls 16-17 100 Meter Dash
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1   101 Zemenchik, Jessy    95 Smithers                          14.38   NWI  10   
  2    25 Schneck, Allison    94 Nechako Valley                    14.45   NWI   8   
  3    26 Schneck, Andrea     94 Nechako Valley                    14.53   NWI   6   
  4   142 Achen, Sadie        95 Correlieu                         14.68   NWI   5   
  5    96 Lancaster, Ali      95 Smithers                          14.75   NWI   4   
  6    13 Munro, Karissa      95 Mackenzie                         16.05   NWI   3   
  7    15 Skavlebo, Jordan    95 Mackenzie                         16.88   NWI   2   
 
Girls 18-19 100 Meter Dash
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
 --     2 Achen, Michelle     93 Correlieu                           DNS   NWI 
 --    10 Brodie, Lena        93 Houston, BC            14.80        DNS   NWI 
 
Girls 11 Year Olds 200 Meter Dash
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1    45 King, Lindsay       00 PG Track                          33.89   NWI  10   
  2    50 Rogers, Kendel      00 PG Track                          34.70   NWI   8   
  3    51 Schroeter, Anika    00 PG Track                          35.57   NWI   6   
 
Girls 12 Year Olds 300 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    33 Baronas, Angela     99 PG Track                          52.89   10   
 
Girls 13 Year Olds 300 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    48 Matheson, Lauren    98 PG Track                          50.05   10   
  2   130 Teetzen, Kyra       98 Unattached                        51.47    8   
  3   127 Richert, Casey      98 Unattached                        51.50    6   
  4    36 Cook, Alayna        98 PG Track                          59.05    5   
 
Girls 14-15 300 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1     8 Beck, Jamie         96 Houston, BC            50.00      48.30   10   
  2    91 Newman, Cheyann     97 Quesnel T/F                       48.71    8   
  3   132 White, Kadeja       97 PG Track                          50.88    6   
  4   111 Brown, Bailey       96 Terrace                           51.74    5   
  5   114 Desousa, Shaelyn    96 Terrace                           53.02    4   
 --    37 DallaLana, MaryKat  96 PG Track                            DNS  
 --    34 Bergen, Jessica     96 PG Track                            DNS  
 --   112 Carr-Woods, River   96 Terrace                             DNS  
 
Girls 16-17 400 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   101 Zemenchik, Jessy    95 Smithers                        1:03.58   10   
  2   142 Achen, Sadie        95 Correlieu                       1:13.39    8   
  3     2 Achen, Michelle     93 Correlieu                       1:14.60    6   
 
Girls 18-19 400 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   142 Achen, Sadie        95 Correlieu                       1:13.39   10   
  2     2 Achen, Michelle     93 Correlieu                       1:14.36    8   
 
Girls 9 Year Olds 600 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    56 Winnig, Heidi       02 PG Track                        2:34.72   10   
 
Girls 10 Year Olds 600 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   145 Stauffer, Brooklyn  01 PG Track                        2:25.34   10   
  2    44 Kidd, Rachel        01 PG Track                        2:30.53    8   
  3    42 Hepburn, Jillian    01 PG Track                        2:33.66    6   
  4    47 Masich, Sylvia      01 PG Track                        2:42.48    5   
 --    35 Bergen, Rachel      01 PG Track                            DNS  
 
Girls 11 Year Olds 600 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    45 King, Lindsay       00 PG Track                        2:31.82   10   
 --    51 Schroeter, Anika    00 PG Track                            DNS  
 
Girls 13 Year Olds 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   130 Teetzen, Kyra       98 Unattached                      2:54.80   10   
  2   127 Richert, Casey      98 Unattached                      3:16.60    8   
 
Girls 14-15 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   133 Wilkinson, Kiana    97 Unattached                      2:48.67   10   
  2   132 White, Kadeja       97 PG Track                        3:12.35    8   
  3   117 Wilke, Anna         96 Terrace                         3:36.48    6   
 --    91 Newman, Cheyann     97 Quesnel T/F                         DNS  
 
Girls 16-17 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1     1 Yee, Regan          95 Hazelton                        2:28.44   10   
  2     5 Wood, Amy           94 Correlieu                       2:48.01    8   
  3     4 McLean, Katrina     95 Correlieu                       2:53.67    6   
  4    95 Hudson, Alison      95 Smithers                        3:10.05    5   
 --    54 Wagner, Emma        94 PG Track                            DNS  
 
Girls 18-19 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    39 Frenkel, Caitlyn    93 PG Track                        3:46.75   10   
 
Girls 10 Year Olds 1000 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    47 Masich, Sylvia      01 PG Track                        4:44.85   10   
 
Girls 11 Year Olds 1000 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    45 King, Lindsay       00 PG Track                        4:22.51   10   
 
Girls 13 Year Olds 1200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   130 Teetzen, Kyra       98 Unattached                      4:34.20   10   
 
Girls 14-15 1200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   133 Wilkinson, Kiana    97 Unattached                      4:31.29   10   
  2   117 Wilke, Anna         96 Terrace                         6:04.08    8   
 
Girls 16-17 1500 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1     1 Yee, Regan          95 Hazelton                        5:08.35   10   
  2     5 Wood, Amy           94 Correlieu                       5:37.89    8   
  3     4 McLean, Katrina     95 Correlieu                       6:03.15    6   
 --    54 Wagner, Emma        94 PG Track                            DNS  
 
Girls 18-19 1500 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    39 Frenkel, Caitlyn    93 PG Track                        7:38.29   10   
 
Girls 14-15 80 Meter Hurdles 8 x 30"
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1   112 Carr-Woods, River   96 Terrace                           15.51   NWI  10   
  2    91 Newman, Cheyann     97 Quesnel T/F                       16.12   NWI   8   
  3    11 Johnson, Taylor     97 Houston, BC            16.00      16.48   NWI   6   
  4   128 Richert, Regan      96 Unattached                        16.88   NWI   5   
  5   114 Desousa, Shaelyn    96 Terrace                           17.12   NWI   4   
 --   111 Brown, Bailey       96 Terrace                             SCR       
 
Girls 14-15 High Jump
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   112 Carr-Woods, River   96 Terrace                           1.35m   10   
  2   144 Bonney, Lizzy       97 Unattached                        1.30m    6.33
  2    91 Newman, Cheyann     97 Quesnel T/F                       1.30m    6.33
  2    90 Miles, Trinity      97 Quesnel T/F                       1.30m    6.33
  5    29 Lindstrom, Ashley   97 Prince George Se                  1.10m    4   
 --   133 Wilkinson, Kiana    97 Unattached                          DNS  
 --    97 Lynch, Jacalyn      93 Smithers                            SCR  
 
Girls 35-99 High Jump
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    25 Schneck, Allison    94 Nechako Valley                    1.45m   10   
 --    26 Schneck, Andrea     94 Nechako Valley                       NH  
 
Girls 6-8 Long Jump
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1   131 Toyata, Ava         04 Unattached                        1.91m   NWI  10   
  2    43 Hill, Brooklyn      03 PG Track                          1.85m   NWI   8   
  3    46 Masich, Olivia      04 PG Track                          1.57m   NWI   6   
  4    49 Rockwell, Olivia    04 PG Track                          1.27m   NWI   5   
 --    41 Green, Gracie       03 PG Track                            DNS   NWI 
 
Girls 9 Year Olds Long Jump
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1    56 Winnig, Heidi       02 PG Track                          2.26m   NWI  10   
 
Girls 10 Year Olds Long Jump
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1    44 Kidd, Rachel        01 PG Track                          2.82m   NWI  10   
  2    42 Hepburn, Jillian    01 PG Track                          2.68m   NWI   8   
  3    47 Masich, Sylvia      01 PG Track                          2.57m   NWI   6   
 
Girls 11 Year Olds Long Jump
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1    50 Rogers, Kendel      00 PG Track                          3.50m   NWI  10   
  2    45 King, Lindsay       00 PG Track                          3.25m   NWI   8   
 --    51 Schroeter, Anika    00 PG Track                            DNS   NWI 
 
Girls 12 Year Olds Long Jump
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1    53 Van Coeseele, Kait  99 PG Track                          3.06m   NWI  10   
  2    33 Baronas, Angela     99 PG Track                          2.91m   NWI   8   
 
Girls 13 Year Olds Long Jump
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1    48 Matheson, Lauren    98 PG Track                          3.78m   NWI  10   
 --    36 Cook, Alayna        98 PG Track                            DNS   NWI 
 --   128 Richert, Regan      96 Unattached                          DNS   NWI 
 
Girls 14-15 Long Jump
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1     8 Beck, Jamie         96 Houston, BC            4.50m      4.41m   NWI  10   
  2    40 Frenkel, Carly      96 PG Track                          4.11m   NWI   8   
  3   111 Brown, Bailey       96 Terrace                           4.06m   NWI   6   
  4    91 Newman, Cheyann     97 Quesnel T/F                       4.01m   NWI   5   
  5   144 Bonney, Lizzy       97 Unattached                        3.86m   NWI   4   
  6   146 mufford, Megan      96 Unattached                        3.77m   NWI   3   
  7    55 Ward, Kirsten       96 PG Track                          3.70m   NWI   1   
  7   114 Desousa, Shaelyn    96 Terrace                           3.70m   NWI   1   
  7   100 Wilson, Stephanie   97 Smithers                          3.70m   NWI   1   
 10    37 DallaLana, MaryKat  96 PG Track                          3.60m   NWI 
 11   132 White, Kadeja       97 PG Track                          3.52m   NWI 
 12    14 Rautenburg, Danika  97 Mackenzie                         2.88m   NWI 
 --    90 Miles, Trinity      97 Quesnel T/F                         DNS   NWI 
 --   112 Carr-Woods, River   96 Terrace                             DNS   NWI 
 --    11 Johnson, Taylor     97 Houston, BC            3.80m        DNS   NWI 
 --   128 Richert, Regan      96 Unattached                          DNS   NWI 
 --   126 Malgunas, Jayden    97 Unattached                          SCR   NWI 
 --   113 Cote, Tegan         97 Terrace                             SCR   NWI 
 
Girls 16-17 Long Jump
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1    13 Munro, Karissa      95 Mackenzie                         3.47m   NWI  10   
  2   115 Frederickson, Laur  94 Terrace                           3.39m   NWI   8   
  3    15 Skavlebo, Jordan    95 Mackenzie                         3.33m   NWI   6   
  4    95 Hudson, Alison      95 Smithers                          2.73m   NWI   5   
 --    96 Lancaster, Ali      95 Smithers                            DNS   NWI 
 --   101 Zemenchik, Jessy    95 Smithers                            DNS   NWI 
 
Girls 18-19 Long Jump
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
 --     2 Achen, Michelle     93 Correlieu                           DNS   NWI 
 
Girls 13 Year Olds Triple Jump
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
 --   128 Richert, Regan      96 Unattached                          DNS   NWI 
 
Girls 14-15 Triple Jump
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1    40 Frenkel, Carly      96 PG Track                          8.77m   NWI  10   
  2    91 Newman, Cheyann     97 Quesnel T/F                       8.58m   NWI   7   
  2   112 Carr-Woods, River   96 Terrace                           8.58m   NWI   7   
  4   126 Malgunas, Jayden    97 Unattached                        8.37m   NWI   5   
  5   146 mufford, Megan      96 Unattached                        8.19m   NWI   4   
  6    37 DallaLana, MaryKat  96 PG Track                          8.18m   NWI   3   
  7   133 Wilkinson, Kiana    97 Unattached                        7.95m   NWI   2   
 --   128 Richert, Regan      96 Unattached                          DNS   NWI 
 
Girls 18-19 Triple Jump
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1     2 Achen, Michelle     93 Correlieu                         8.63m   NWI  10   
 
Girls 35-99 Triple Jump
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1   142 Achen, Sadie        95 Correlieu                         8.65m   NWI  10   
 
Girls 6-8 Shot Put 1 kg
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    43 Hill, Brooklyn      03 PG Track                          3.99m   10   
  2    49 Rockwell, Olivia    04 PG Track                          2.58m    8   
  3   131 Toyata, Ava         04 Unattached                        2.49m    6   
  4    46 Masich, Olivia      04 PG Track                          2.33m    5   
 --    41 Green, Gracie       03 PG Track                            DNS  
 
Girls 10 Shot Put 2 kg
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    47 Masich, Sylvia      01 PG Track                          4.60m   10   
  2    42 Hepburn, Jillian    01 PG Track                          3.57m    8   
 
Girls 11 Year Olds Shot Put 2 kg
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    51 Schroeter, Anika    00 PG Track                          5.79m   10   
  2    45 King, Lindsay       00 PG Track                          5.74m    8   
 
Girls 14-15 Discus Throw 1 kg
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   132 White, Kadeja       97 PG Track                         21.60m   10   
  2    40 Frenkel, Carly      96 PG Track                         21.56m    8   
  3    12 Parhar, Kamalpreet  97 Houston, BC           16.00m     16.89m    6   
  4   111 Brown, Bailey       96 Terrace                          16.59m    5   
  5    14 Rautenburg, Danika  97 Mackenzie                        16.16m    4   
  6   114 Desousa, Shaelyn    96 Terrace                          13.40m    3   
  7    91 Newman, Cheyann     97 Quesnel T/F                      11.49m    2   
 
Girls 16-17 Discus Throw 1 kg
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    38 Esser, Agnes        95 PG Track                         30.42m   10   
  2     9 Brodie, Janet       95 Houston, BC           18.00m     21.09m    8   
  3     3 Hydamacke, Chelsea  94 Correlieu                        15.67m    6   
  4   115 Frederickson, Laur  94 Terrace                          15.36m    5   
 --   116 Lenuik, Julianne    94 Terrace                             DNS  
 
Girls 18-19 Discus Throw 1 kg
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    94 Haskins, Bryanne    93 Smithers                         27.89m   10   
  2    10 Brodie, Lena        93 Houston, BC           28.00m     27.67m    8   
  3    93 Dancey, Keeley      93 Smithers                         21.93m    6   
  4    98 McKinnon, Montana   93 Smithers                         20.15m    5   
  5    99 VanderMeulen, Kels  93 Smithers                         19.65m    4   
 
Girls 13 Year Olds Javelin Throw 400 g
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
 --   128 Richert, Regan      96 Unattached                          DNS  
 
Girls 14-15 Javelin Throw 600 g
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   129 Sutton, Darby       96 Unattached                       19.83m   10   
  2    91 Newman, Cheyann     97 Quesnel T/F                      17.47m    8   
  3    30 Meronick, Ceyanna   96 Prince George Se                 16.77m    6   
  4    12 Parhar, Kamalpreet  97 Houston, BC           13.00m     15.57m    5   
  5   132 White, Kadeja       97 PG Track                         14.49m    4   
  6   114 Desousa, Shaelyn    96 Terrace                          12.85m    3   
 --    14 Rautenburg, Danika  97 Mackenzie                           DNS  
 --   128 Richert, Regan      96 Unattached                          SCR  
 --   113 Cote, Tegan         97 Terrace                             SCR  
 
Girls 16-17 Javelin Throw 600 g
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1     9 Brodie, Janet       95 Houston, BC           18.00m     17.95m   10   
  2    15 Skavlebo, Jordan    95 Mackenzie                        12.74m    8   
  3   115 Frederickson, Laur  94 Terrace                          10.58m    6   
 --   116 Lenuik, Julianne    94 Terrace                             DNS  
 
Girls 18-19 Javelin Throw 600 g
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    10 Brodie, Lena        93 Houston, BC           29.00m     33.03m   10   
  2    93 Dancey, Keeley      93 Smithers                         20.58m    8   
  3    99 VanderMeulen, Kels  93 Smithers                         20.57m    6   
  4    98 McKinnon, Montana   93 Smithers                         19.27m    5   
  5    23 Peters, Shannon     93 Nechako Valley                   13.69m    4   
 --    94 Haskins, Bryanne    93 Smithers                            DNS  
 
Boys 6-8 60 Meter Dash
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1    70 Laing, Cole         04 PG Track                          11.35   NWI  10   
  2    74 Lloyd, Jayden       04 PG Track                          12.51   NWI   8   
 
Boys 9 Year Olds 100 Meter Dash
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1    76 Matheson, Tanner    02 PG Track                          17.40   NWI  10   
  2    73 Lloyd, Gabe         02 PG Track                          19.12   NWI   8   
 --    80 Price, Josh         02 PG Track                            DNS   NWI 
 
Boys 10 Year Olds 100 Meter Dash
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1    84 Toyata, Marc        01 PG Track                          16.93   NWI  10   
  2    87 Winnig, luke        01 PG Track                          17.53   NWI   8   
  3    85 Toyata, Quin        01 PG Track                          18.05   NWI   6   
  4    62 Cain, Nolan         01 PG Track                          18.38   NWI   5   
 
Boys 11 Year Olds 100 Meter Dash
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1    68 Korpi, Dylan        00 PG Track                          15.67   NWI  10   
  2    69 Kuc, Matthew        00 PG Track                          15.80   NWI   8   
 
Boys 12 Year Olds 100 Meter Dash
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1    86 Trepanier, Owen     99 PG Track                          15.55   NWI  10   
  2    77 Nakahara, Taro      99 PG Track                          16.02   NWI   8   
  3    63 Coleman, Ethen      99 PG Track                          16.43   NWI   6   
  4    81 Rader, Cole         99 PG Track                          16.45   NWI   5   
  5    60 Buryn, Kael         99 PG Track                          16.49   NWI   4   
  6    59 Bergen, Jeremy      99 PG Track                          16.84   NWI   3   
 
Boys 13 Year Olds 100 Meter Dash
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1    72 Leboe, Keiran       98 PG Track                          13.87   NWI  10   
  2    61 Cain, Cameron       98 PG Track                          14.93   NWI   8   
  3    88 Winnig, Nathan      98 PG Track                          16.15   NWI   6   
 --    71 Laing, Tyrell       98 PG Track                            DNS   NWI 
 
Boys 14-15 100 Meter Dash
========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1    83 Stratton, Daniel    97 PG Track                          13.24   NWI  2   9   
  1   120 Green, Lesley       96 Terrace                           13.24   NWI  1   9   
  3   109 Schmidt, Andrew     97 Smithers                          13.31   NWI  1   6   
  4   102 Askew, Cody         96 Smithers                          13.38   NWI  1   5   
  5   108 Moore, Aiden        97 Smithers                          13.73   NWI  1   4   
  6   103 Berg, Shane         96 Smithers                          13.82   NWI  1   3   
  7    89 Young, Mason        97 PG Track                          15.66   NWI  1   2   
 --   141 Parmar, Jagbir      97 Unattached                          DNS   NWI  2 
 --   135 Charlie, Austin     97 Unattached                          DNS   NWI  2 
 
Boys 16-17 100 Meter Dash
========================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind H# Points
========================================================================================
  1     7 Pepper, Ian         94 Correlieu                         12.07   NWI  2  10   
  2    79 Ott, Nathan         94 PG Track                          12.09   NWI  2   8   
  3   105 Coles, Lucas        95 Smithers                          12.20   NWI  1   6   
  4   134 Bryan, Jonathan     91 Unattached                        12.92   NWI  2   5   
  5    64 Elliot, Duncan      95 PG Track                          12.97   NWI  2   4   
  6    27 Hirano, Keitaro     92 Nechako Valley                    13.05   NWI  2   3   
  7   125 Rzyczycki, Chris    94 Terrace                           13.18   NWI  2   2   
  8   143 Rohlf, Eddie        95 Unattached                        13.27   NWI  1   1   
  9    16 Hughson, Patrick    95 Mackenzie                         13.46   NWI  1 
 10    78 Nicholson, Ryan     95 PG Track                          13.51   NWI  1 
 11    20 Smith, Beau         95 Mackenzie                         14.53   NWI  1 
 --   140 Paciejewski, Cole   94 Unattached                          DNS   NWI  1 
 --   119 Cote, Hayden        94 Terrace                             SCR          
 --   122 MacDougall, Alex    92 Terrace                             SCR          
 --   121 Jewer, Coleton      94 Terrace                             SCR          
 --    18 Mueller, Maverick   95 Mackenzie                           SCR          
 --   124 Netzel, Tom         94 Terrace                             SCR          
 
Boys 18-19 100 Meter Dash
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1   122 MacDougall, Alex    92 Terrace                           12.69   NWI  10   
 --    65 Elliot, Mitch       93 PG Track                            DNS   NWI 
 
Boys 20-99 100 Meter Dash
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1   134 Bryan, Jonathan     91 Unattached                        12.92   NWI  10   
 
Boys 11 Year Olds 200 Meter Dash
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1    69 Kuc, Matthew        00 PG Track                          32.17   NWI  10   
  2    68 Korpi, Dylan        00 PG Track                          33.29   NWI   8   
 
Boys 12 Year Olds 300 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    86 Trepanier, Owen     99 PG Track                          51.58   10   
  2    81 Rader, Cole         99 PG Track                          53.25    8   
  3    60 Buryn, Kael         99 PG Track                          54.83    6   
  4    77 Nakahara, Taro      99 PG Track                          54.89    5   
 --    59 Bergen, Jeremy      99 PG Track                            DNS  
 
Boys 13 Year Olds 300 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    71 Laing, Tyrell       98 PG Track                          44.42   10   
 --    72 Leboe, Keiran       98 PG Track                            DNS  
 --    61 Cain, Cameron       98 PG Track                            DNS  
 
Boys 14-15 300 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   102 Askew, Cody         96 Smithers                          41.06   10   
  2    83 Stratton, Daniel    97 PG Track                          41.77    8   
  3   108 Moore, Aiden        97 Smithers                          41.84    6   
  4   103 Berg, Shane         96 Smithers                          42.31    5   
  5   109 Schmidt, Andrew     97 Smithers                          43.19    4   
  6   123 Netzel, Cameron     96 Terrace                           44.09    3   
 --   120 Green, Lesley       96 Terrace                             DNS  
 --    20 Smith, Beau         95 Mackenzie                           SCR  
 
Boys 16-17 400 Meter Dash
===================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1    79 Ott, Nathan         94 PG Track                          54.17   1  10   
  2     7 Pepper, Ian         94 Correlieu                         57.07   1   8   
  3    64 Elliot, Duncan      95 PG Track                          59.51   1   6   
  4   121 Jewer, Coleton      94 Terrace                         1:02.09   1   5   
  5    78 Nicholson, Ryan     95 PG Track                        1:04.77   1   4   
  6   136 Croin, Devin        95 Unattached                      1:08.09   1   3   
 --   140 Paciejewski, Cole   94 Unattached                          DNS   2 
 --   124 Netzel, Tom         94 Terrace                             SCR     
 --   119 Cote, Hayden        94 Terrace                             SCR     
 
Boys 18-19 400 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
 --   122 MacDougall, Alex    92 Terrace                             DNS  
 
Boys 9 Year Olds 600 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    76 Matheson, Tanner    02 PG Track                        2:27.11   10   
 --    80 Price, Josh         02 PG Track                            DNS  
 
Boys 10 Year Olds 600 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    85 Toyata, Quin        01 PG Track                        2:20.11   10   
  2    84 Toyata, Marc        01 PG Track                        2:24.51    8   
 
Boys 11 Year Olds 600 Meter Dash
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    69 Kuc, Matthew        00 PG Track                        2:11.10   10   
 
Boys 12 Year Olds 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    63 Coleman, Ethen      99 PG Track                        2:59.50   10   
  2    81 Rader, Cole         99 PG Track                        3:01.70    8   
  3    86 Trepanier, Owen     99 PG Track                        3:08.95    6   
  4    60 Buryn, Kael         99 PG Track                        3:28.91    5   
 
Boys 13 Year Olds 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
 --    88 Winnig, Nathan      98 PG Track                            DNS  
 
Boys 14-15 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   110 Walker, David       97 Smithers                        2:34.26   10   
  2   107 Delany, Dylan       96 Smithers                        2:42.23    8   
  3   120 Green, Lesley       96 Terrace                         2:44.11    6   
  4   123 Netzel, Cameron     96 Terrace                         3:01.75    5   
 
Boys 16-17 800 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   125 Rzyczycki, Chris    94 Terrace                         2:31.11   10   
  2    75 Matayas, Zachary    95 PG Track                        2:34.03    8   
  3    78 Nicholson, Ryan     95 PG Track                        2:35.67    6   
 --     6 McCall, Jagr        94 Correlieu                           DNS  
 --   136 Croin, Devin        95 Unattached                          DNS  
 
Boys 9 Year Olds 1000 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
 --    80 Price, Josh         02 PG Track                            DNF  
 
Boys 10 Year Olds 1000 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    85 Toyata, Quin        01 PG Track                        4:04.13   10   
  2    84 Toyata, Marc        01 PG Track                        4:20.29    8   
 
Boys 11 Year Olds 1000 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    69 Kuc, Matthew        00 PG Track                        3:57.41   10   
 
Boys 12 Year Olds 1200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    81 Rader, Cole         99 PG Track                        4:34.87   10   
  2    63 Coleman, Ethen      99 PG Track                        4:37.22    8   
  3    86 Trepanier, Owen     99 PG Track                        4:44.11    6   
 
Boys 14-15 1200 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   110 Walker, David       97 Smithers                        3:54.02   10   
  2   120 Green, Lesley       96 Terrace                         3:55.18    8   
  3   107 Delany, Dylan       96 Smithers                        4:15.49    6   
  4    31 Futter, Michael     96 Prince George Se                4:26.49    5   
 --   123 Netzel, Cameron     96 Terrace                             DNS  
 
Boys 16-17 1500 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    58 Bartell, Austin     94 PG Track                        4:49.04   10   
  2   125 Rzyczycki, Chris    94 Terrace                         5:16.40    8   
  3    75 Matayas, Zachary    95 PG Track                        5:17.29    6   
 --     6 McCall, Jagr        94 Correlieu                           DNS  
 --   138 Hards, Kirk         95 Unattached                          DNS  
 
Boys 18-19 1500 Meter Run
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   137 Goodrich, Sam       93 Unattached                      4:24.11   10   
 --   139 McDougall, Robby    93 Unattached                          DNS  
 
Boys 14-15 100 Meter Hurdles 10 x 33"
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1   120 Green, Lesley       96 Terrace                           19.30   NWI  10   
  2    92 McCall, Brayden     96 Quesnel T/F                       19.38   NWI   8   
 
Boys 13 Year Olds High Jump
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    72 Leboe, Keiran       98 PG Track                          1.30m   10   
  2    88 Winnig, Nathan      98 PG Track                          1.10m    8   
 --    57 Baker, Ryan         98 PG Track                            DNS  
 
Boys 14-15 High Jump
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1   123 Netzel, Cameron     96 Terrace                           1.59m   10   
  2   120 Green, Lesley       96 Terrace                           1.42m    8   
  3    57 Baker, Ryan         98 PG Track                          1.25m    6   
 
Boys 16-17 High Jump
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1     7 Pepper, Ian         94 Correlieu                         1.63m   10   
  2    19 Noftall, William    94 Mackenzie                         1.56m    8   
 --   124 Netzel, Tom         94 Terrace                             DNS  
 
Boys 18-19 High Jump
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
 --   122 MacDougall, Alex    92 Terrace                             DNS  
 
Boys 6-8 Long Jump
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1    74 Lloyd, Jayden       04 PG Track                          2.38m   NWI  10   
  2    70 Laing, Cole         04 PG Track                          1.93m   NWI   8   
  3    32 Anderson, Owen      05 PG Track                          1.63m   NWI   6   
 
Boys 9 Year Olds Long Jump
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1    76 Matheson, Tanner    02 PG Track                          2.92m   NWI  10   
  2    73 Lloyd, Gabe         02 PG Track                          2.52m   NWI   8   
 --    80 Price, Josh         02 PG Track                            DNS   NWI 
 
Boys 10 Year Olds Long Jump
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1    87 Winnig, luke        01 PG Track                          3.11m   NWI  10   
  2    84 Toyata, Marc        01 PG Track                          3.09m   NWI   8   
  3    62 Cain, Nolan         01 PG Track                          2.86m   NWI   6   
 
Boys 12 Year Olds Long Jump
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1    86 Trepanier, Owen     99 PG Track                          3.81m   NWI  10   
  2    69 Kuc, Matthew        00 PG Track                          3.65m   NWI   8   
  3    77 Nakahara, Taro      99 PG Track                          3.30m   NWI   6   
  4    63 Coleman, Ethen      99 PG Track                          3.16m   NWI   5   
  5    81 Rader, Cole         99 PG Track                          3.14m   NWI   4   
  6    60 Buryn, Kael         99 PG Track                          2.73m   NWI   3   
  7    59 Bergen, Jeremy      99 PG Track                          2.14m   NWI   2   
 
Boys 13 Year Olds Long Jump
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1    61 Cain, Cameron       98 PG Track                          4.27m   NWI  10   
  2    67 Hicks, Jared        98 PG Track                          3.53m   NWI   8   
  3    88 Winnig, Nathan      98 PG Track                          3.36m   NWI   6   
 --    57 Baker, Ryan         98 PG Track                            DNS   NWI 
 --    71 Laing, Tyrell       98 PG Track                            DNS   NWI 
 --    72 Leboe, Keiran       98 PG Track                            DNS   NWI 
 
Boys 14-15 Long Jump
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1   123 Netzel, Cameron     96 Terrace                           4.65m   NWI  10   
  2   108 Moore, Aiden        97 Smithers                          4.55m   NWI   8   
  3   120 Green, Lesley       96 Terrace                           4.24m   NWI   6   
  4   107 Delany, Dylan       96 Smithers                          3.91m   NWI   5   
  5    31 Futter, Michael     96 Prince George Se                  3.81m   NWI   4   
  6   109 Schmidt, Andrew     97 Smithers                          3.76m   NWI   3   
  7    89 Young, Mason        97 PG Track                          2.65m   NWI   2   
 --    83 Stratton, Daniel    97 PG Track                            DNS   NWI 
 --   141 Parmar, Jagbir      97 Unattached                          DNS   NWI 
 --   102 Askew, Cody         96 Smithers                            DNS   NWI 
 --   135 Charlie, Austin     97 Unattached                          DNS   NWI 
 
Boys 16-17 Long Jump
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1     7 Pepper, Ian         94 Correlieu                         6.10m   NWI  10   
  2    64 Elliot, Duncan      95 PG Track                          5.60m   NWI   8   
  3    79 Ott, Nathan         94 PG Track                          5.36m   NWI   6   
  4   105 Coles, Lucas        95 Smithers                          5.22m   NWI   5   
  5    16 Hughson, Patrick    95 Mackenzie                         4.94m   NWI   4   
  6   124 Netzel, Tom         94 Terrace                           4.71m   NWI   3   
  7    19 Noftall, William    94 Mackenzie                         4.66m   NWI   2   
  8    20 Smith, Beau         95 Mackenzie                         4.54m   NWI   1   
  9   121 Jewer, Coleton      94 Terrace                           4.39m   NWI 
 10   136 Croin, Devin        95 Unattached                        4.16m   NWI 
 11   125 Rzyczycki, Chris    94 Terrace                           3.86m   NWI 
 12    17 Izony, Erik         95 Mackenzie                         3.48m   NWI 
 --    18 Mueller, Maverick   95 Mackenzie                           DNS   NWI 
 --   119 Cote, Hayden        94 Terrace                             SCR   NWI 
 
Boys 18-19 Long Jump
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1    65 Elliot, Mitch       93 PG Track                          6.07m   NWI  10   
 --   122 MacDougall, Alex    92 Terrace                            FOUL       
 
Boys 13 Year Olds Triple Jump
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1    61 Cain, Cameron       98 PG Track                          8.50m   NWI  10   
  2    72 Leboe, Keiran       98 PG Track                          8.04m   NWI   8   
  3    88 Winnig, Nathan      98 PG Track                          7.31m   NWI   6   
  4    67 Hicks, Jared        98 PG Track                          6.89m   NWI   5   
 --    57 Baker, Ryan         98 PG Track                            DNS   NWI 
 
Boys 14-15 Triple Jump
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1    57 Baker, Ryan         98 PG Track                          8.22m   NWI  10   
 --   141 Parmar, Jagbir      97 Unattached                          DNS   NWI 
 --   120 Green, Lesley       96 Terrace                             DNS   NWI 
 --   135 Charlie, Austin     97 Unattached                          DNS   NWI 
 
Boys 16-17 Triple Jump
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1    64 Elliot, Duncan      95 PG Track                         11.60m   NWI  10   
  2    79 Ott, Nathan         94 PG Track                         10.68m   NWI   8   
  3    16 Hughson, Patrick    95 Mackenzie                        10.28m   NWI   6   
  4    19 Noftall, William    94 Mackenzie                         9.59m   NWI   5   
 --   119 Cote, Hayden        94 Terrace                             DNS   NWI 
 
Boys 18-19 Triple Jump
=====================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Wind Points
=====================================================================================
  1   122 MacDougall, Alex    92 Terrace                          11.51m   NWI  10   
 --    65 Elliot, Mitch       93 PG Track                            DNS   NWI 
 
Boys 6-8 Shot Put 1 kg
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    74 Lloyd, Jayden       04 PG Track                          4.85m   10   
  2    70 Laing, Cole         04 PG Track                          4.38m    8   
  3    32 Anderson, Owen      05 PG Track                          2.86m    6   
 
Boys 9 Shot Put 2 kg
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
 --    80 Price, Josh         02 PG Track                            DNS  
 
Boys 10 Shot Put 2 kg
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    87 Winnig, luke        01 PG Track                          5.38m   10   
  2    62 Cain, Nolan         01 PG Track                          5.11m    8   
 
Boys 12 Year Olds Shot Put 3 kg
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    81 Rader, Cole         99 PG Track                          6.65m   10   
  2    63 Coleman, Ethen      99 PG Track                          6.14m    8   
  3    69 Kuc, Matthew        00 PG Track                          5.77m    6   
  4    60 Buryn, Kael         99 PG Track                          5.72m    5   
  5    77 Nakahara, Taro      99 PG Track                          5.13m    4   
 
Boys 13 Year Olds Discus Throw 1 kg
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    72 Leboe, Keiran       98 PG Track                         20.83m   10   
 
Boys 14-15 Discus Throw 1 kg
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    82 Schroeter, David    96 PG Track                         26.48m   10   
  2   123 Netzel, Cameron     96 Terrace                          24.99m    8   
  3   104 Blum-Walker, Matth  96 Smithers                         19.95m    6   
  4    57 Baker, Ryan         98 PG Track                         18.55m    5   
  5   120 Green, Lesley       96 Terrace                          17.40m    4   
 --   106 Cumiskey, Justice   96 Smithers                            DNS  
 --   135 Charlie, Austin     97 Unattached                          DNS  
 
Boys 16-17 Discus Throw 1.5 kg
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1     7 Pepper, Ian         94 Correlieu                        25.14m   10   
  2   124 Netzel, Tom         94 Terrace                          24.88m    8   
  3    16 Hughson, Patrick    95 Mackenzie                        22.42m    6   
  4    28 Wilson, Chris       94 Nechako Valley                   21.00m    5   
  5   121 Jewer, Coleton      94 Terrace                          19.89m    4   
  6   125 Rzyczycki, Chris    94 Terrace                          19.87m    3   
 --   119 Cote, Hayden        94 Terrace                             DNS  
 
Boys 18-19 Discus Throw 1.75 kg
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    65 Elliot, Mitch       93 PG Track                         34.25m   10   
  2   118 Anderson, Eric      92 Terrace                          27.97m    8   
  3    66 Esser, Hank         93 PG Track                         23.06m    6   
 
Boys 13 Year Olds Javelin Throw 600 g
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    72 Leboe, Keiran       98 PG Track                         38.35m   10   
  2    61 Cain, Cameron       98 PG Track                         29.34m    8   
  3    88 Winnig, Nathan      98 PG Track                         19.83m    6   
 
Boys 14-15 Javelin Throw 600 g
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    92 McCall, Brayden     96 Quesnel T/F                      33.85m   10   
  2    57 Baker, Ryan         98 PG Track                         19.27m    8   
  3   104 Blum-Walker, Matth  96 Smithers                         13.52m    6   
  4    89 Young, Mason        97 PG Track                         10.25m    5   
 --   106 Cumiskey, Justice   96 Smithers                            DNS  
 
Boys 16-17 Javelin Throw 700 g
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    64 Elliot, Duncan      95 PG Track                         32.06m   10   
  2    78 Nicholson, Ryan     95 PG Track                         31.01m    8   
  3   124 Netzel, Tom         94 Terrace                          27.14m    6   
  4    20 Smith, Beau         95 Mackenzie                        23.91m    5   
  5    28 Wilson, Chris       94 Nechako Valley                   21.10m    4   
  6    17 Izony, Erik         95 Mackenzie                        16.80m    3   
 --    18 Mueller, Maverick   95 Mackenzie                           DNS  
 --   119 Cote, Hayden        94 Terrace                             DNS  
 
Boys 18-19 Javelin Throw 800 g
================================================================================
    Name                    Year Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1    65 Elliot, Mitch       93 PG Track                         41.45m   10   
  2   118 Anderson, Eric      92 Terrace                          36.91m    8   
 --    27 Hirano, Keitaro     92 Nechako Valley                     FOUL  
 
                    Women - Team Rankings - 53 Events Scored
===============================================================================
    1) Prince George T&F          487        2) Terrace                   102   
    3) Correlieu                   91        4) Houston                    83   
    5) Smithers Secondary Gryphon  80        6) Quesnel track club         58.66
    7) Mackenzie                   33        8) Nechako Valley             28   
    9) Bulkely Valley Athletics C  20       10) Prince George Secondary    10   
 
                    Men - Team Rankings - 58 Events Scored
===============================================================================
    1) Prince George T&F          816        2) Terrace                   172   
    3) Smithers Secondary Gryphon 116        4) Correlieu                  48   
    5) Mackenzie                   40        6) Quesnel track club         18   
    7) Nechako Valley              12        8) Prince George Secondary     9